Zaměstnání

aktualizováno 10. 4. 2018

Společnost HM STUDIO hračky hledá další nové zaměstnance

Skladník/skladnice - řidič VZV (není podmínka)

Nástup: ihned, dle domluvy
Náplň práce: příjem a vykládka zboží od dodavatelů, identifikace zboží pomocí mobilního scaneru (PDA), rozmisťování zboží na pozice ve skladu, příprava zboží pro expedici, manipulace s obaly, udržování pořádku ve skladových prostorách.
Požadujeme: zkušenosti z podobného zaměstnání, oprávnění pro práci s vysokozdvižným vozíkem výhodou, čistý trestní rejstřík, spolehlivost a zodpovědnost, zkušenosti s používáním PDA výhodou.
Nabízíme: zaškolení, stabilní zaměstnání, zaměstnanecké slevy, práce v moderních skladových prostorách, odpovídající platové ohodnocení.

Sídlo společnosti: Průmyslová 504 Postřižín/Úžice, 250 70
Vhodné pro zájemce z Kralupy nad Vltavou, Roudnice nad Labem, Mělník, Neratovice, Odolená Voda a další přilehlá místa. Doprava pouze vlastní, není dostupná zastávka PID.

Zájemci pište na email hmsklad@hmstudio.cz nebo volejte 731 631 056. Kontaktní osoba je pan Jakubášek. Vybraní a vhodní zájemci budou vyzváni na pohovor v nejbližší možné době.

Nové nabídky práce pro naši společnosti

můžete sledovat také na PRACE.cz.

.

Společnost HM Studio a.s. je realizátorem projektu CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005400 s názvem "Komplexní adaptabilita zaměstnanců společnosti
HM studio"
v rámci výzvy č. 043 Podnikové vzdělávání zaměstnanců.

Na projekt je poskytována finanční podpora EU.